1.ročník memoriálu Ing.Vladimíra Dejmka VZPR CACT Karlovy Vary 20.-21.10.2012

Zveřejneno dne 29/10/2012 5:45pm

Závěr naší pracovní sezony jsme ukončili v Karlových Varech na všestranných zkouškách. Tyto zkoušky pořádalo OMS Karlovy Vary, jako memoriál Ing. Vladimíra Dejmka a byly to zkoušky CACT. 

Společně s Irčou a Martinou jsme vyrazily už v pátek, jelikož zkoušky byly dvoudenní. Přihlásila jsem Cherlynku a doufala jsem, že si zlepšíme disciplíny oproti všestrankám z minulého  týdne v Šenově. 

Na tyto zkoušky bylo přihlášeno neuvěřitelných 40 psů všech loveckých plemen a retrieverů bylo 18, z toho 6 labíků.
Při nástupu jsem si vylosovala los číslo 21 a tím jsem byla ve skupině alespoň s Martinou a jejím Happym. První den v sobotu byly lesní disciplíny. Cherlynka si neuvěřitelně vylepšila všechny disciplíny včetně pobarvené stopy, kterou měla za známku 3, ostatní lesní displíny na plný počet, tedy známky 4.

Večer nás čekal společenský večer, který jsme si s holkama užily i jsme si zatancovaly :-)

Druhý den v neděli nás čekaly polní a vodní disciplíny. Cherlynka šla všechny displíny nadále na plný počet, tedy za 4. Nakonec jsem se dozvěděla, že jsme jediní z labíků, co jdou celé zkoušky v I.ceně. Cherlynka opravdu pracovala moc pěkně. Je to moje holka šikovná.
Zkoušky byly moc pěkně, sice trochu těžký terén ale byli jsme dobrá parta lidiček, který si úspěch vzájemně přáli a páni rozhodčí byli super !

Večer bylo potvrzeno při vyhlášení výsledků, že máme I.cenu, titul CACT a jsme z retrieverů celkově na 3.místě. Hurááá!
Zkoušky dokončilo pouze 25 pejsků z celkové počtu a 15 neuspělo. Jsme zase o krok blíž k titulu Šamipon práce !!!!

Cherlynko moc moc díky. Jsem na tebe právem pyšná a je vidět, že jsme spolu udělaly kus práce. Doufám, že Athénka půjde v tvých stopách :-)