Štěňátka

V naší chovatelské stanici jsou štěňátka odchována v rodinném prostředí, pečují o ně všichni členové naší rodiny a je jim věnována 24 h péče. Štěňátka jsou proto zvyklá na běžný chod domácnosti a tím dobře socializovaná hned v začátcích.
Štěňátka od nás jsou řádně očipovaná, odčervená a mají základní očkování. Domů si s sebou povezou mezinárodní očkovací pas, granulky do začátku na která jsou zvyklá, svoje hračky, CD s fotografiemi a spoustu rad i informací do začátku. Zaručuji stálý chovatelský servis a ráda bych byla s novými majiteli v kontaktu. Budu ráda, pokud se budeme pravidelně setkávat a také ráda pomůžu při výchově i výcviku. Pokud bude zájem, připravím svá odchovaná štěňátka k základní zkoušce potřebné k uchovnění a i na zkoušky lovecké upotřebitelnosti. Po dohodě ráda své odchovy pohlídám u nás, v rodinném domě.
Od nových majitelů zase požaduji aby štěňátka od nás byla vychována s láskou a hlavně v rodinném prostředí, protože toto plemeno značně trpí, pokud je umístěno pouze venku na zahradě a nežije se svou rodinou.Odmítám dát naše štěňátka zájemcům, kteří je mají v plánu ubytovat ve venkovním kotci, tam totiž toto plemeno NEPATŘÍ !!!
Moc se těším na všechny nové majitelé našich štěňátek. Budeme pořádat pravidelná setkání našich štěňátek u nás v Krásném Studenci v Děčíně. Pokud bude zájem, mohou se majitelé zúčastnit společného výcviku, jednak základního a pak také se zaměřením na loveckou upotřebitelnost.

Šárka Písecká
CHS Lovely Shine

                                                            V současnosti nemáme žádná štěňátka

                                                                     V budoucnu plánujeme vrh D


                     Rodokmen štěňátek                                                       

  

 


 


 


  


 

Athéne Lovely Shine

CAC,Res.CAC,Res.CACT
Vítěz třídy
čekatelka Českého šampiona
OVVR I.cena-vítěz zkoušek
PZ I.cena,SZVP II.cena 

 

 

 
 

Ch Chablais John Kaffé 
MultiBISS

 

CH Chablais Memento

 

CH Chablais Mioumiou 

 

DualCh Cherlyn Sable Blues

Kobelco Coral Sea

 

Gess Pepper´s Sable Blues