Klubové podzimní zkoušky RK ( CACT )8.9.2012 Děčín - Valkeřice

Zveřejneno dne 14/09/2012 4:22pm

Na těchto zkouškách jsem měla premiéru ve vedení mých dvou holek Cherlynky a Athénky na podzimkách v Děčíně - Valkeřicích, které pořádala naše kamarádka Irenka Zárubová.

Na zkoušky s námi jela moje maminka, která mi pomáhala při střídání holek při disciplínách. Cherlynka si vedla výborně, všechny disciplíny měla za plný počet bodů, jen si to opět pokazila při chůzi u nohy na volno, kde dostala známku 2, jelikož to nebylo podle představ pana rozhodčího. Protože ale dostala za chůzi u nohy na řemeni 4, známka se tedy zprůměrovala na konečnou 3. Celkově tedy obhájila a dokonce si vylepšila celkový počet bodů z Roudné a skončila v I. ceně s druhým titulem CACT !!!! 

Athénky to byla první lovecká zkouška a měla jsem z ní obrovskou radost. Skoro všechny disciplíny za plný počet bodů, jen slídění s dohledávkou za 3, protože jsem použila více povelů, chůzi u nohy také za 3 a celkově za poslušnost a ovladatelnost psa 3. Jinak byla moc šikovná. Skončila v I. ceně s titulem res.CACT.

Zkoušky byly moc pěkné, výborní rozhodčí a také nám přálo pěkné počasí. Dostali jsme i spoustu pěkných cen. Prostě krásně strávený sobotní den.

Jsem na ty svoje holky moc pyšná :-)))

                                 Vlevo CH CZ,SK Cherlyn Sable Blues a vpravo Athéne Lovely Shine ( její dcera )