MVP Mladá Boleslav 25.8.2012

Zveřejneno dne 28/08/2012 1:26pm

Letos jsme opět vyrazili do Mladé Boleslavi na výstavu. Přihlášená Cherlynka a Athénka, Hopinka měla v tomto období hárat ale stále nehárá :-) Počasí se povedlo a na výstavu za námi dorazila dcera Anetka. Stihla to přesně před předváděním holek. 

Athénka neměla svůj den, do kruhu se jí vůbec nechtělo a podle toho vypadalo i předvedení. Cherlynka naopak měla svůj den. Předváděla se naprosto profesionálně, tak jak to nazvala rozhodčí paní Malíková na minulé vystavě, že je výstavní profesionál. Nejprve v třídě šampionů získala V1 a titul CAC a pak jsme šli běhat o tutil CACIB, kde opět vyhrála a nakonec jsme šli běhat o titul BOB, vítěz plemene, kde se paní rozhodčí rozhodla pro psa. Byl to velký úspěch ze kterého jsem měla obrovskou radost.

Posudek Athénky : dobrá hlava, správné ucho i oko, dobrý krk, lehce povolený hřbet, dobře nasazený ocas, správná hloubka hrudníku, dobré končetiny, slabší předvedení.  

Ocenění : výborná

Posudek Cherlynky : fena dostatečného rámce, dostatečné výšky i síly kostry, správné úhlení, typická hlava i ucho, ocas dobře nasazený, skus nůžkový.

Ocenění : výborná 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB !!!!!!