Přehled dalších novinek v roce 2014

Zveřejneno dne 21/11/2015 12:35pm

Tak co nás ještě potkalo v roce 2014, malé ohlédnutí :

Jelikož jsem nestihla aktualizovat některé novinky v roce 2014, nyní napravuji :-)

23.5.2014 naše Bibi a štěňátka z vrhu Beauty oslavili své první narozeniny.

Štěňátka mají za sebou své první narozeniny. Mají se všichni skvěle, včetně naší Bibi. Bibinka dostala dárečky a už z ní pomalu roste mladá slečna. I ostatní štěňátka oslavila se svými páníčky narozeniy, jak nám ostatně dali všichni vědět. Všechna štěňátka mají úžasné domovy a jsem ráda, že se páníčkové hlásí :-)

Zleva Bleček, Bibinka a mamča Athénka.

Miuška dostala jako dárek, focení k 1. narozeninám. Jedna z krásných foteček.

Bleček, gratulace od páníčka.

 

Saminka, domácí oslava narozenin.

Jessinka, první narozeniny.

 

První výstava Ellinky z vrhu Call ( Call Me Ellie Lovely Shine ) od naší Cherlynky.

Ellinka má za sebou první výstavu v Litoměřicích, třída dorostu a dostala krásný posudek a hodnocení velmi nadějná, moc gratuluji.

Ellinka na výstavě.

OVVR 4.7.2014 Roudná u Tábora, kemp Orion.

Naše Bibinka složila svou druhou zkoušku OVVR a zkusila si i prní loveckou zkoušku z vodních prací. Byli jsme společně ještě se Saminkou a Luckou na táboře v Roudné u Tébora, kde se holky připravovaly na zkoušku OVVR. Jak Bibi, tak i Saminka zkoušku úspěšně složily. Bibi v I.ceně a celkově 2. místo z 9 pejsků a Saminka v II.ceně. Holky byly šikulky. Bibi si pak zkusila i první loveckou zkoušku, ve které jsme vypadly při disciplíně marking ( paměť k aportu ), ale mohly jsme si jí s Bibi zkušebně dojít. Byla moc šikovná a ostatní disciplíny dokončila dobře. Byla to její první velká zkušenost. 

S Luckou a Saminkou na táboře v Roudné. Zleva Athénka, Lucka, Saminka, já, Bibi a Cherlynka.

Bibi na krásném 2. místě.

RTG výsledky Miušky z vrhu Beauty ( Beauty Mia Lovely Shine ) 10.7.2014

Máme první výsledky RTG z vrhu Beauty. Mia ( Beauty Mia Lovely Shine ) HD 0/0, ED 0/0. Mám velkou radost a gratulace letí do Prahy k Marcelce a Ivošovi.

Mia se svojí úžasnou paničkou Marcelkou :-)

NVP Mladá Boleslav 19.7.2014. 

Na této výstavě byli zastoupeni štěňátka z vrhu Beauty a Call a mamina Athénka. Bylo strašné vedro, ale i přesto jsme získali krásná ocenění. Bibi a Mia z vrhu Beaty ziskaly v třídě mladých výbornou a Mia se umístila na celkově 3. místě, jejich mamča Athénka získala v pracovní třídě hodnocení výborná 1, s titulem CAC a stává se tím čekatelkou titulu Český šampion krásy ! Coudík a Montík z vrhu Call v třídě baby získali velmi nadějný, Coudík 1. místo a Montík 2. místo ! Rozhodčí byla paní Michaela Dočekalová. Mám radost a moc, moc všem gratuluji !

Posudek Athénky : 4 letá fenka, lehce obdélníkového rámce, pevný rovný hřbet, výborné nasazení a nesení ocasu, výrazné předhrudí, výborná hloubka hrudníku, korektní úhlení kočetin, milý výraz, tmavé oko, přiměřený pohyb.

Posudek Bibi : čtrnáctiměsíční fena, skus nůžkový, chrup úplný, výška 54 cm, čokoládová barva, fena většího rámce, fenčí hlava, poněkud kratší krk, pevná a rovná hřbetní linie, výborně nasezený ocas a ne zcela osrstěný ocas, standartní úhlení předních a zadních končetin, plynulý bezchybný pohyb, srst není ve výstavní kondici.


Mia čeká na posouzení v kruhu.

Mia s Bibou v kruhu.

Coudík a Montík v kruhu.

Setkání štěňátek Beauty a grilování u Lucky ve Varnsdorfu 24.8.2014.

Lucka s Jožou, páníčci Saminky nás pozvali na sobotní grilování k nim do Varnsdorfu.Přijela i Marcelka s Ivošem a s Miou z Prahy a Martina s mainkou a Jaccouškem. Bylo to zase jedno fajn setkání. Děkujeme za pozvání.

Zleva Marcelka s Miuškou, Lucka se Saminkou a Andulkou, Martina s Jacouškem a já s Bibinkou, Cherlynkou Athénkou a Hopinkou.

Společné koupání u Lucky ve Varnsdorfu. Účastníci zajezdu : Coudík, Saminka, Andulka, Bibinka, Athénka, Cherlynka a Hopinka 25.9.2014.

Vyrazili jsme se společně koupat na rybník v Dolním Podluží společně s Dušanem, Janou a Coudíkem za Luckou, Saminkou a Andulkou, které bydlý kousek ve Varnsdorfu. Rybník byl jen náš a pesani se pořádně vyřádili.

Návštěva u Blečka z vrhu Beauty a bráchy Bibi v Radvanicích u Trutnova 30.9.2014

S holkama jsem vyrazila na víkend za Blečkem, který bydlí v Trutnově u syna Michala a jeho přítelkyně Ivy. Byli jsme všichni v krásném prostředí, v přírodě v Radvanicích, kde bydlí rodiče Ivy. Měli jsme krásné počasí a moc se nám tam líbilo.

Zleva Hopinka, Bibinka, Athénka, Cherlynka a Bleček.

MVP Praha - Letňany1.11 2014

Mia z vrhu Beauty( Beauty Mia Lovely Shine )na výstavě v Praze, v třídě otevřené a v silné konkurenci 11 fenek dostala od paní rozhodčí Eva Mjelde, z Norska výbornou, pěkný posudek a celkově 4. místo. Moc gratulujeme !!!

Marcelka s Miou v kruhu.