Štěňátkům je 5 týdnů

Zveřejneno dne 17/02/2014 12:31pm

Štěňátka mají za sebou 5.týden života a událo se toho dost :-). Přestěhovala se na noc do svého pokojíčku, začala jíst předmáčené granulky pro štěňátka od firmy HILL´S a byla prvně venku.

První noc ve svém pokojíčku byla bez problémů. Ráno všechna štěňátka spala v pelíšku a byla moc hodná. Granulky jim také chutnají, přidala jsem mlíčko pro štěňátka, nebo zase pro změnu rýži s mrkví a kuřecím masem. Dnes máme připravenou masovou konzervu pro štěňátka také od firmy HILL´S.

Musím opět pochválit páníčky, že zase všichni přijeli své štěňátko navštívit. Je to prima v tom, že všechna štěňátka budou bydlet kousek od nás. Coudíček v Děčíně, Montík v Teplicích a Ellinka ve Skalici u Litoměřic.

Už se trochu projevují povahy štěňátek. Ellinka je takové malé číslo, které na všechno přijde a pere se s klukama, Montík je takový hodný mazlíček a Coudík je klidné hodné štěňátko, které se ale také někdy pěkně pere :-). Štěňátka také mají nové barevné obojky. Ellinka má žlutý, Montík fialový a Coudík modrý. No máme z nich prostě radost.

Váhy štěňátek v 5.týdnu

Jméno štěňátka váha v kg
Coudy 6,1 kg               
Monty 5,1 kg
Ellie 5,9 kg

Další fotky štěňátek : http://www.lovelyshine.cz/galerie-dual-ch-cherlyn-sable-blues-u-t-tka-vrh-a-vrh-call/

 

Call Me Coudy - Coudík

Call Me Monty - Montík

Call Me Ellie - Ellinka

S naší Bibi.

Snídaně v trávě :-)

Krásný sluníčkový den :-)