Štěňátkům jsou 4 týdny.

Zveřejneno dne 05/02/2014 1:30pm

Tento týden štěňátka budou slavit 1.měsíc života a to 7.2.2014. Všechna jsou spokojená a stále pijí od mamči. Třetí den už zkoušíme dávat kaši Welpenbrei od firmy Canina s přídavkem štěněčího mlíčka. Kaše jim chutná, ale zatím mají bříška plná od maminky, která má zatím mlíčka pořád dost. Nechce už však dlouho držet, protože všechna štěňátka mají již proříznuté zoubky a tak je jí sání nepříjemné. Štěňátka dnes byla podruhé odčervena odčervovací pastou.

Dnes byla prvně štěňátka puštěna mimo svou bedýnku a tak vše prozkoumávala. Zatím je chůze vrávoravá, ale pěkně se snaží. Nebojí se ani starších holek. Na naší Athénku už dorážela.

Také jsem dnes vážila. Na malé digitální váze už to nejde, tak se spolu vážíme na osobní.

Váhy štěňátek ve 4. týdnu

Jméno štěňátka 5.2.2014                            
Coudy 3,8 kg
Monty 3,1 kg
Ellie 3,4 kg

Podle posledního vážení je vidět, že všechna štěňátka krásně prospívají a to je moc dobře :-). Musím pochválit budoucí páníčky, že pravidelně jezdí svá štěňátka navštěvovat a vždy i přinesou nějaký dáreček. Díky :-).Myslím také, že se budou mít všechna štěňátka moc dobře ve svých nových rodinách a o to mi jde nejvíce :-)

Další fotky štěňátek vrh Call : www.lovelyshine.cz/galerie-dual-ch-cherlyn-sable-blues-u-t-tka-vrh-a-vrh-call/album/ttka-vrh-Call-4.-tden-ivota

Call Me Coudy

Call Me Monty

Call Me Ellie

...a mamču jsme dostihli :-)