Štěňátka 7 týdnů života.

Zveřejneno dne 03/03/2014 11:13am

Štěňátka mají za sebou 7. týden života. Už je vše v pořádku, žádný průjem, žádné problémy, proto mohla být štěňátka ve středu 26.2 2014 očkována a čipována. Pan doktor Křeček z kliniky malých zvířat Hanzlík+Křeček v Děčíně udělal štěňátkům celkovou prohlídku, včetně kyčlí, loktů a vyšetření očí. Konstatoval, že štěňátka jsou zdravá. Moc musím pochválit péči této kliniky. 

Štěňátka už jsou zvyklá na suché granulky, které již snadno rozkousají. Krmím od značky Hill´s. Občas něco přidáme, hlavně mlíčko pro štěňátka.

Štěňátka jsou velmi učenlivá, začínám házet různé hračky, jako aportíky a nejvíce to jde Ellince. Zvykáme je doma, venku, jsou ve společnosti našich velkých holek a vítají každou návštěvu. Největší kamarádka je naše 9 měsíční Bibi, která si s nimi hraje. V tomto věku je soćializace velmi důležitá.

Páníčkové pravidelně jezdí na návštěvy, za co je musím zase moc pochválit. Užíváme si poslední dny, než nám odejdou a díky tomu, že venku je krásně, můžeme být se štěňátky hodně venku. Jsou to naše zlatíčka.

Váhy štěňátek v 7 týdnu

Jméno štěňátka Váha v kg        
Coudy 8 kg
Monty 6,90 kg
Ellie 7,20 kg

Další fotky štěňátek : http://www.lovelyshine.cz/galerie-dual-ch-cherlyn-sable-blues-u-t-tka-vrh-a-vrh-call/

Tady je nynější celá naše smečka :-)

Call Me Monty Lovely Shine - Montík

Call Me Coudy Lovely Shine - Coudík

Call Me Ellie Lovely Shine - Ellinka

Mamina Cherlynka

Největší kámoška štěňátek, naše Bibi.

Přísná teta Hopí :-)

Teta Athénka, maminka Bibi :-)