Štěňátka se rozjela do svých nových domovů.

Zveřejneno dne 16/03/2014 4:04pm

Tak a je to tady. Štěňátka se rozjela do svých nových domovů. Ve středu 12.3. odjeli Montík a Ellinka a v pátek 14.3. odjel Coudík. Je nám smutno, ale všechna štěňátka to mají k nám blízko. Coudík zůstal v Děčíně, Montík bydlí v Želanech v Teplicích a Ellinka ve Skalici u Litoměřic. Jsem moc ráda, že se všichni páníčkové hned ozvali a už také poslali i fotečky. Žádné štěňátko nesmutní, vždyť také proč, když svoje páníčky znali od narození. Je vidět, že návštěvy štěňátek jsou velmi důležité.

Naše štěňátka jsme se snažili co nejvíce socializovat. Byla zvyklá na naše velké holky s kterými si hrála, na naší kočku Zuzku, na děti, které k nám přišli na návštěvu. Byla zvyklá na běžný ruch domácnosti, na pobyt venku a vřele vítala každou návštěvu. Přejeme našim štěňátků, aby se měli moc dobře, snažili jsme se  je připravit pro život a teď je to v rukách budoucích páníčků. Samozřejmě budou u nás kdykoliv vítána. :-)

Další fotečky štěňátek : http://lovelyshine.cz/galerie-dual-ch-cherlyn-sable-blues-u-t-tka-vrh-a-vrh-call/album/ttka-vrh-Call-2-msce-ivota

Výbavička pro naše štěňátka do začátku :-)

Dárek pro maminu Cherlynku od Montíkových. Slzička ukápla :-)

Naše zlatíčka, poslední den spolu :-)

Montíkovi :-) Skvělí páníčkové Montíka.

Společná fotečka Montíka se sourozenci a paničkou Janou :-)

Coudíkovi :-) Skvělí páníčkové Coudíka.

Ellinkovi :-) Skvělí páníčkové Ellinky.